Sztućce Amefa na każdą okazję

sztućce amefaW każdym lokalu gastronomicznym powinny znaleźć się dobrej jakości, wytrzymałe komplety sztućców. Po czym je rozpoznać? Najlepiej wybierać produkty znanych i cenionych marek. Takie są sztućce Amefa, przeznaczone głównie dla gastronomii, ale świetnie sprawdzające się również w każdym gospodarstwie domowym.

Firma Amefa

Historia marki sięga aż do 1931 roku, kiedy to w Apeldorn w Holandii powstała fabryka noży. Z czasem asortyment został rozszerzony także o sztućce i firma zaczęła odnosić sukcesy na regionalnym rynku, a potem stopniowo w kolejnych krajach Europy, Azji, a nawet Afryki! Dzisiaj produkty marki Amefa należą do najbardziej znanych na całym świecie i są cenione nie tylko za wysoką jakość, ale też prosty, nowoczesny design.

Produkty marki Amefa

W swojej ofercie, Amefa proponuje eleganckie kolekcje sztućców, odpowiednich nawet na szczególne okazje, a także profesjonalne noże kuchenne oraz drobne akcesoria, które przydają się w kuchni, takie jak młynki czy małe naczynia.
Sztućce oraz noże Amefa zasługują na szczególną uwagę. Są drobiazgowo wykonane i świetnie wpisują się w nowoczesny styl. Prosty i elegancki design sprawia, że są odpowiednie na różne okazje i nie ulegają zmiennym trendom modowym. Istotną zaletą jest to, że w sklepie marki Amefa dostępne są zarówno całe komplety sztućców, jak i pojedyncze sztuki, dzięki którym można na przykład uzupełnić niekompletny zestaw.