Niepowtarzalny zestaw Kubiko

ambition kubikoPoszukując idealnego zestawu naczyń, z pewnością skupiamy się na takich cechach jak wyrazistość, śnieżnobiały kolor czy oryginalność. Wszystkie te wymagania spełnia zastawa Ambition Kubiko – porcenalowe cuda o niezwykłym wyglądzie.

Zastawa na każda okazję

Naczynia Ambitiona Kubiko sprawdzą się idealnie zarówno na ważne uroczystości takie jak wesela czy jubileuszowe przyjęcia, jak i rodzinne, domowe spotkania w mniejszym gronie. Kubki Ambition bez obaw możemy podgrzewać w kuchni mikrofalowej, bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenie naszych naczyń. Ambition talerze z kolei to wysoka wytrzymałość: w stosie możemy ułożyć nawet do 100. talerzy, nie martwiąc się, że naczynia ulegną zniszczeniu i połamaniu. Wiele godzin ręcznej nad zastawą Kubiko daje nam gwarancję otrzymania produktu o niezwykle dużej jakości, a same naczynia posłużą nam przez wiele, wiele lat.

Naczynia o niezwykłej wytrzymałości

Ambition Kubiko to nie tylko nieskazitelny i nowoczesny wygląd. Dzięki wykonaniu z porcelany naczynia charakteryzują się niezwykle dużą wytrzymałością. Doskonały kształt Kubków Ambition jak i talerzy zaskoczy każdego gościa w naszym domu. Zastawa jest dodatkowo odporna na działanie wysokich temperatur. Zyskujemy więc zastawę niezwykle praktyczną. Kubki Ambition jak i Ambition talerze sprawdzą się idealnie przy rodzinnych uroczystościach, nadając wydarzeniom charakteru swoim śnieżnobiałym, nowoczesnym wyglądem.