Meble na imprezę cateringową

Zorganizowanie imprezy cateringowej to dla firmy mniejsze lub większe wyzwanie. Wszystko jest tu uzależnione od charakteru imprezy, ilości gości oraz rodzaju menu.

Na imprezę musza być dostarczone meble, drobniejsze akcesoria oraz jedzenie i napoje w odpowiednim czasie. Wszystko musi być precyzyjnie zorganizowane a obsługa musi sprostać wymaganiom zleceniodawcy.

Meble na imprezę cateringową

Meble cateringowe (https://www.gastropuls.pl/meble-cateringowe) są to charakterystyczne konstrukcje, ,które muszą spełniać pewne wymagania i standardy jakości. Są to stoły, ławy i krzesełka. Muszą one być bardzo stabilne, łatwo dać się złożyć i rozłożyć a także przetransportować. Tego typu meble powinny być tak zaprojektowane, aby zapewniać maksimum bezpieczeństwa użytkownikom i obsłudze.

Duże stoły to meble, które sprawiają najwięcej kłopotów podczas transportu. Przeważnie mają składane nogi, a niektóre wersje także łamane blaty. Im więcej elementów, które można złożyć po to, aby transport był wygodniejszy, tym meble są droższe.

Co poza meblami?

Meble dostarcza się na początku, należy je odpowiednio poustawiać, a dopiero potem dostarcza się pozostałe, niezbędne przedmioty. Będą to obrusy, naczynia, sztućce i ewentualnie elementy do zaaranżowania wnętrza.

Inne konieczne rzeczy to wieszaki na wierzchnią odzież, których zadaniem jest zastąpienie szatni, a ponadto kosze na śmieci i popielniczki, które będą poustawiane w strefie wyznaczonej dla osób palących.

Jeśli potrzebne jest wyznaczenie kierunku przesuwającej się kolejki, firma cateringowa dostarcza także przeznaczone do tego celu słupki.